Home   »   Oferta   »   Konsultacja żywieniowa on-line

Konsultacja żywieniowa on-line

Konsultacja żywieniowa on-line jest świetnym rozwiązaniem dla osób mieszkających w odległych częściach Polski, za granicą bądź często zmieniających miejsce zamieszkania. Sam wybierz sposób kontaktowania się z nami – możemy wymieniać maile, rozmawiać przez telefon bądź Skype. Przed konsultacją żywieniową prosimy Ciebie o wykonanie podstawowych badań. Pozwoli nam to dostosować jadłospis do Twojego stanu zdrowia. Badania te sprawdzają tolerancję węglowodanów, funkcjonowanie tarczycy, zdolność odpowiedniego trawienia tłuszczów. Dostarczają nam informacje również o ewentualnych stanach zapalnych toczących się w organizmie i występujących niedoborach. W niektórych przypadkach zlecamy konsultacje wyników badań z lekarzem rodzinnym bądź specjalistą prowadzącym chorobę.


Podczas konsultacji przeprowadzamy szczegółowy wywiad żywieniowy i zdrowotny. Rozmawiamy na temat dotychczasowych nawyków żywieniowych, występujących chorób u Ciebie jak i w Twojej rodzinie. Nasze diety są w pełni spersonalizowane. Podczas układania planu żywieniowego kierujemy się przede wszystkim Twoimi kubkami smakowymi – staramy wykorzystywać się w jadłospisie Twoje ulubione produkty zamienione w fit dania. Spersonalizowana dieta zostaje przesłana na skrzynkę mailową do 4 dni. Czas oczekiwania wynika z faktu, że NIE korzystamy z gotowych diet! Każdy jadłospis dostosowany jest do wymagań i stanu zdrowia konkretnej osoby. Następne spotkanie konsultacyjne odbywa się po miesiącu. Czas ten przeznaczony jest na ocenę miesięcznych efektów diety i ewentualnego skorygowania jadłospisu.

Spotkania te będą odbywać się aż do osiągnięcia wymarzonych efektów. Oprócz spersonalizowanej diety zapewniamy także wsparcie psychiczne w sytuacjach kryzysów związanych ze zmianą odżywania. Każdemu zdarzają się gorsze chwile – jesteśmy po to, aby utwierdzić Cię w opinii że warto walczyć o zdrowie i wymarzoną sylwetkę!