Home   »   Oferta   »   Konsultacja żywieniowa on-line

Konsultacja żywieniowa on-line

Konsultacja żywieniowa on-line jest świetnym rozwiązaniem dla osób mieszkających w odległych częściach Polski, za granicą bądź często zmieniających miejsce zamieszkania. Sam wybierz sposób kontaktowania się z nami – możemy wymieniać maile, rozmawiać przez telefon bądź Skype.

Podczas konsultacji przeprowadzamy szczegółowy wywiad żywieniowy i zdrowotny. Istotne są dla nas wszelkie informacje dotyczące dotychczasowych nawyków żywieniowych, występujących chorób u Ciebie jak i u krewnych. Nasze diety są w pełni spersonalizowane. Układając plan żywieniowy bierzemy pod uwagę Twoje preferencje i awersje żywieniowe, dbając równocześnie by posiłki były bogatoodżywcze, sycące i ciekawe. Jadłospis ma stanowić inspirację, abyś nauczył(a) się tworzyć smaczne potrawy wykorzystując właściwe produkty.

                                                  
Do naszego zawodu podchodzimy w pełni profesjonalnie, dlatego chcielibyśmy być świadomi czy w momencie rozpoczęcia współpracy z nami nie borykasz się już z problemem niedoborów, zaburzeń metabolicznych lub hormonalnych. Zachęcamy do wybrania się do lekarza w celu otrzymania skierowania na podstawowe badania krwi. Wszelkie nasze sugestie związane z dodatkową proponowaną diagnostyką w trakcie współpracy uzasadniamy. Jednak prosimy pamiętać, że osoby zajmujące się żywieniem nie diagnozują schorzeń, dlatego zawsze prosimy również o konsultację z lekarzem.


Spersonalizowana dieta zostanie przesłana do 4 dni roboczych mailowo. NIE korzystamy z gotowych diet, każdy jadłospis opracowywany jest dla konkretnej osoby, z tego też wynika podany czas oczekiwania. Co tydzień od momentu rozpoczęcia stosowania jadłospisu prosimy o przesłanie raportu wagowego w przypadku redukcji masy ciała. Następna konsultacja odbywa się po miesiącu. Jest to moment oceny rezultatów diety, przeanalizowania wprowadzonego jadłospisu oraz decyzji o kontynuacji wprowadzonej strategii lub jej modyfikacji. Chcielibyśmy pomóc w utrwaleniu dobrych wyborów żywieniowych i poczuć pełną satysfakcję z Twojego sukcesu!