Home   »   Oferta   »   Konsultacja żywieniowa w Twoim domu

Konsultacja żywieniowa w Twoim domu

Nie masz czasu na wizytę u dietetyka? Chciał(a)byś skorzystać z pomocy specjalisty, ale godziny otwarcia gabinetu nie odpowiadają Ci? Czujesz się swobodniej w swoim domu?

Konsultacje żywieniowe w miejscu Twojego zamieszkania są rozwiązaniem na te problemy. Z doświadczenia wiemy, że jest to niesamowite ułatwienie dla osób pracujących, posiadających małe dzieci.


Podczas konsultacji przeprowadzamy szczegółowy wywiad żywieniowy i zdrowotny. Istotne są dla nas wszelkie informacje dotyczące dotychczasowych nawyków żywieniowych, występujących chorób u Ciebie jak i u krewnych. Nasze diety są w pełni spersonalizowane. Układając plan żywieniowy bierzemy pod uwagę Twoje preferencje i awersje żywieniowe, dbając równocześnie by posiłki były bogatoodżywcze, sycące i ciekawe. Jadłospis ma stanowić inspirację, abyś nauczył(a) się tworzyć smaczne potrawy wykorzystując właściwe produkty.


Do naszego zawodu podchodzimy w pełni profesjonalnie, dlatego chcielibyśmy być świadomi czy w momencie rozpoczęcia współpracy z nami nie borykasz się już z problemem niedoborów, zaburzeń metabolicznych lub hormonalnych. Zachęcamy do wybrania się do lekarza w celu otrzymania skierowania na podstawowe badania krwi. Wszelkie nasze sugestie związane z dodatkową proponowaną diagnostyką w trakcie współpracy uzasadniamy. Jednak prosimy pamiętać, że osoby zajmujące się żywieniem nie diagnozują schorzeń, dlatego zawsze prosimy również o konsultację z lekarzem.


Nasze, wspólne spotkanie konsultacyjne zawiera także analizę składu ciała na analizatorze TANITA SC 330. Spersonalizowana dieta zostanie przesłana do 4 dni roboczych mailowo. NIE korzystamy z gotowych diet, każdy jadłospis opracowywany jest dla konkretnej osoby, z tego też wynika podany czas oczekiwania. Co tydzień od momentu rozpoczęcia stosowania jadłospisu prosimy o przesłanie raportu wagowego w przypadku redukcji masy ciała. Następne spotkanie konsultacyjne odbywa się po miesiącu. Jest to moment oceny rezultatów diety, przeanalizowania wprowadzonego jadłospisu i ponownej analizy składu ciała oraz decyzji o kontynuacji wprowadzonej strategii lub jej modyfikacji.  Spotkania te odbywają się co miesiąc aż do osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów. Chcielibyśmy pomóc w utrwaleniu dobrych wyborów żywieniowych i poczuć pełną satysfakcję z Twojego sukcesu!