Home   »   Oferta   »   Konsultacja żywieniowa w Twoim domu

Konsultacja żywieniowa w Twoim domu

Nie masz czasu na dietę i zdrowy tryb życia? Konsultacje żywieniowe w miejscu Twojego zamieszkania są rozwiązaniem na ten problem. Z doświadczenia wiemy, że jest to niesamowite ułatwienie dla osób pracujących, posiadających małe dzieci.
Podczas konsultacji przeprowadzamy szczegółowy wywiad żywieniowy i zdrowotny. Istotne są dla nas wszelkie informacje dotyczące dotychczasowych nawyków żywieniowych, występujących chorób u Ciebie jak i w rodzinie. Nasze diety są w pełni spersonalizowane. Układając plan żywieniowy bierzemy pod uwagę Twoje preferencje smakowe, staramy się korzystać z produktów które lubisz najbardziej, dbając równocześnie by były to posiłki urozmaicone i ciekawe.


Od zarania dziejów wiadome jest, że odpowiednie jedzenie potrafi leczyć, z tego też względu przed spotkaniem poprosimy Ciebie o wykonanie podstawowych badań. Dzięki temu będziemy mieć możliwość dostosowania diety do potrzeb organizmu. Badania te zlecamy w celu oceny stanu zdrowia – sprawdzenia tolerancji węglowodanów, funkcjonowania tarczycy, zdolności odpowiedniego trawienia tłuszczów, czy nie toczą się żadne stany zapalne a także określenia niedoborów. Początkowo może zniechęcać spory wydatek jakim jest zrobienie kompletu badań, lecz należy pamiętać: to jest inwestycja w ZDROWIE – w naszą przyszłość, nasze samopoczucie na następne lata. W niektórych przypadkach zlecamy konsultacje wyników badań z lekarzem rodzinnym bądź specjalistą prowadzącym chorobę.


Spotkanie konsultacyjne zawiera także analizę składu ciała na profesjonalnym analizatorze TANITA SC 330. Spersonalizowana dieta zostanie przesłana do 4 dni mailowo. NIE korzystamy z gotowych diet, każdy jadłospis opracowywany jest dla konkretnej osoby, z tego też wynika podany czas oczekiwania! Następne spotkanie konsultacyjne odbywa się po miesiącu. Jest to moment oceny rezultatów diety, ponownej analizy składu ciała. Spotkanie kontrolne ma również na celu skorygowanie jadłospisu w zależności od miesięcznych efektów. Spotkania te odbywają się co miesiąc aż do osiągnięcia satysfakcjonujących rezultatów. Zapewniamy również wsparcie psychiczne w sytuacjach kryzysów powiązanych ze zmianą odżywiania. Pamiętaj – chwilowe niepowodzenia nigdy nie oznaczają że powinniśmy rezygnować z walki o zdrowie i wymarzoną sylwetkę!