Home   »   O nas

O nas

"Nie przepracowałem ani jednego dnia w swoim życiu. Wszystko co robiłem, to była przyjemność."

Thomas Alva Edison

 

Witamy w Projekcie Zdrowie ! Miło, że do nas zajrzałeś.

 


Szczęściem jest odnaleźć w życiu pasję, która sprawia przyjemność. Największym szczęściem zaś jest móc pasję zamienić w pracę a na dodatek dzielić ją z bliską osobą. Jest nas dwoje, połączyła nas dietetyka i fitness. Teraz my chcemy zarazić Ciebie zdrowym stylem życia!

 


Uważasz że zrzucenie wagi jest niemożliwe? Że taka Twoja uroda? Za Tobą diety od komercyjnych dietetyków które nie dawały efektów? Wiedz, że myślałam tak samo jak Ty!

 


Od lat szukałam pomocy u dietetyków wyciągających diety z szuflady. Diety, które nie były dostosowane do moich preferencji żywieniowych ani planu dnia. Przełomem w moim życiu okazała się znajomość z Łukaszem, który ze sportem i zdrowym odżywianiem związany był od najmłodszych lat. Początki nie były proste, zdradzę nawet, że na pierwszy trening na siłownie zaciągnął mnie prawie siłą. Przez 3 lata udało mi się zrzucić 65 kg i osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Chęć walki o zdrowie i figurę stopniowo zamieniała się w pasję. W codzienność, bez której nie umiałam się obyć. Dietetyką i aktywnym trybem życia zainteresował mnie Łukasz, którego pasja od początku wzbudzała u mnie podziw. Jest to osoba, która nigdy nie przyjmuje wiedzy bezkrytycznie – szuka potwierdzenia informacji u źródła czyli w biochemii, anatomii i fizjologii.

 


Obydwoje ukończyliśmy Technologię Żywności o specjalności Żywienie Człowieka na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Swoją wiedzę czerpiemy z publikacji wydawanych pod egidą czasopisma Elsevier, szkoleń tematycznych i własnego doświadczenia. Jesteśmy młodymi ludźmi, pełnymi pozytywnej energii, którzy zajmą się Tobą od A do Z. Oferujemy wsparcie psychiczne, spersonalizowaną dietę i treningi personalne.

 


Zainteresowała Ciebie nasza historia? Zapraszamy do zakładki ,,Oferta”. Dowiesz się tam więcej na temat naszego sposobu działania.