Home   »   Oferta   »   Szkolenia dla grup zorganizowanych

Szkolenia dla grup zorganizowanych

Nasza praca to nasza pasja! Do tej pory przeprowadziliśmy całkowicie pro społecznie szkolenia dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej. Z własnych obserwacji, rozmów ze swoimi podopiecznymi, a także innymi osobami dostrzegamy jakim stereotypom żywieniowym ulegają dzisiaj całe społeczeństwa. Przy obecnym natłoku informacji trudno jest odnaleźć rzeczy najważniejsze i te mniej istotne, zwłaszcza kiedy każda nowinka żywieniowa przedstawiana jest jako priorytet w całym odżywianu. Ile razy słyszeliśmy że najlepszym sposobem na schudnięcie jest słynne MŻ lub niejedzenie po 18?! Korzystając z podstawowych praw biochemii i fizjologii oraz norm żywienia dla populacji polskiej staramy się w prosty sposób wyjaśniać jak powinno wyglądać prawidłowe, codzienne odżywianie. Przestrzegamy na co trzeba zwracać szczególną uwagę, na co nie dać się nabrać podczas kupowania produktów żywnościowych i suplementów. Sukcesywnie obalamy mity żywieniowe. Uważamy, że edukacje żywieniową powinno rozpocząć się na bardzo wczesnym etapie rozwoju organizmu. Obecnie oferowanych jest wiele szkodliwych produktów za którą młodzież wręcz szaleje – nasze prelekcje mają na celu ukazanie możliwych efektów nieprawidłowego odżywiania.
Oprócz wykładów na tematy prozdrowotne, przeprowadziliśmy z młodzieżą zajęcia na siłowni. Na siłowni pojawiają się co raz to młodsi chłopcy, którzy wykazują się brakiem wiedzy na temat odpowiedniego przygotowania technicznego do planowanego wysiłku. Samodzielne dążenie do wymarzonej sylwetki jest na pewno na wagę złota. Jednak nieumiejętne przygotowanie prowadzić może do kontuzji i utrwalenia nieprawidłowych postaw i wzorców ruchowych.
Oferujemy również szkolenia w klubach sportowych pozaszkolnych (szkoła tenisa, zajęcia karate, szkółka narciarska, zajęcia z piłki nożnej, obozy sportowe wakacyjne/podczas ferii itd.). Chcemy wykorzystać zainteresowanie sportem, by uświadomić dzieci jak istotne jest odżywianie w dążeniu do co raz to lepszych osiągnięć sportowych. Prelekcje każdorazowo dostosowane są do grupy wiekowej z jaką mamy do czynienia.


Spotykamy się również z grupami osób dojrzałych. Do tej pory przeprowadziliśmy szkolenia prozdrowotne dla grona pedagogicznego w szkołach, a także klubach seniora. Tematyka naszych prelekcji jest indywidualnie dostosowywana do zainteresowań danej grupy.


Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje dotyczące szkoleń!