Home   »   Oferta   »   Szkolenia dla grup zorganizowanych

Szkolenia dla grup zorganizowanych

Nasza praca to nasza pasja! Do tej pory przeprowadziliśmy całkowicie pro społecznie szkolenia dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej. Z własnych obserwacji, rozmów ze swoimi podopiecznymi a także innymi osobami dostrzegamy jakim stereotypom żywieniowym ulegają dzisiaj całe społeczeństwa. Ile razy słyszeliśmy że najlepszym sposobem na schudnięcie jest głodówka?! Korzystając z podstawowych praw biochemii staramy się w prosty sposób wyjaśniać jak powinno wyglądać prawidłowe, codzienne odżywianie. Przestrzegamy na co trzeba zwracać szczególną uwagę, na co nie dać się nabrać podczas kupowania produktów żywnościowych i suplementów. Sukcesywnie obalamy mity żywieniowe. Uważamy, że edukacje żywieniową powinno rozpocząć się na bardzo wczesnym etapie rozwoju organizmu. Obecnie oferowanych jest wiele szkodliwych produktów za którą młodzież wręcz szaleje – nasze prelekcje mają na celu ukazanie możliwych efektów nieprawidłowego odżywiania.
Oprócz wykładów na tematy prozdrowotne z młodzieżą prowadzimy zajęcia na siłowni. Na siłowni pojawiają się coraz to młodsi chłopcy, którzy wykazują się brakiem wiedzy na temat odpowiedniego przygotowania technicznego do planowanego wysiłku. Samodzielne dążenie do wymarzonej sylwetki bez merytorycznego przygotowania, prowadzić jedynie może do kontuzji i utrwalenia nieprawidłowych postaw.
Oferujemy również szkolenia w klubach sportowych pozaszkolnych (szkoła tenisa, zajęcia karate, szkółka narciarska, zajęcia z piłki nożnej, obozy sportowe wakacyjne/podczas ferii itd.). Chcemy wykorzystać zainteresowanie sportem, by uświadomić dzieci jak istotne jest odżywianie w dążeniu do coraz to lepszych osiągnięć sportowych. Prelekcje każdorazowo dostosowane są do grupy wiekowej z jaką mamy do czynienia.


Spotykamy się również z grupami osób dojrzałych. Do tej pory przeprowadziliśmy szkolenia prozdrowotne dla grona pedagogicznego w szkołach a także klubach seniora. Tematyka naszych prelekcji jest indywidualnie dostosowywana do zainteresowań danej grupy.


Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje dotyczące szkoleń!